Naowe on kiiresti arenev ja usaldusväärne ettevõte. Me väärtustame arengut, asjatundlikkust ja avatust. Püüdleme iga päev paremaks saamise suunas. Usume, et teadmised ning oskused on hea kinnisvarahalduse aluseks. Teame, et avatud suhtlus, on eduka halduse viljaks.

Naowe tegeleb kinnisvarahaldusega Harjumaal. Pakume oma klientidele täislahendusi ning tagame kinnisvara korrasoleku ja ajas väärtuse tõusu. Oleme veendunud, et kõik küsimused on lahendatavad. Läheneme igale probleemile avatud meele ja hoolivusega. Kinnisvara on meiega heades kätes.


Kinnisvara haldusteenus - Naowe
Kinnisvara haldusteenus

Naowe on dünaamiline kinnisvarahalduse ettevõte, kes on pühendunud kvaliteetse ja tõhusa kinnisvarateenuse pakkumisele. Meie missiooniks on olla usaldusväärne partner kinnisvara omanikele, pakkudes tipptasemel halduslahendusi, mis tagavad nende vara optimaalse toimimise ja väärtuse säilimise.

Üks meie peamisi fookusvaldkondi on vara haldamine. Naowe professionaalsed haldajad jälgivad pidevalt kinnisvara seisukorda, tagades selle nõuetekohase hoolduse ja vajadusel renoveerimise. Meie eesmärk on mitte ainult säilitada vara väljanägemine, vaid ka tagada selle vastavus ohutus- ja tervisekriteeriumidele, tagades seeläbi nii omanike kui ka üürnike rahulolu.

Finantsjuhtimine on Naowe jaoks võtmetähtsusega. Meie pädev finantstiim haldab üürimakseid, jälgib kulusid, koostab eelarveid ja esitab selged finantsaruanded omanikele. See tagab meie klientidele läbipaistvuse ja kindluse, et nende investeering on hästi hooldatud ja tulemuslik.

Naowe väärtustab suhtlust ja koostööd. Suhtleme avatult ja regulaarselt nii omanike kui ka üürnikega, tagades, et kõik osapooled on kursis vara olukorraga ja tehtavate tegevustega. Oleme valmis reageerima kiiresti igasugustele küsimustele või muredele, tagades sellega sujuva ja professionaalse suhtluse.

Tehnoloogia on Naowe tegevuses lahutamatu osa. Kasutame tipptasemel platvorme ja süsteeme, et automatiseerida protsesse, jälgida vara seisukorda reaalajas ja tagada kiire ja turvaline teabevahetus. See võimaldab meil pakkuda mitte ainult efektiivseid, vaid ka kaasaegseid ja innovaatilisi kinnisvarahalduse lahendusi.

Naowe meeskond on pühendunud kliendikesksele lähenemisele, olles valmis mõistma ja rahuldama iga kliendi individuaalseid vajadusi. Meie eesmärk on luua pikaajalisi suhteid oma klientidega, pakkudes usaldusväärset ja professionaalset kinnisvarahaldusteenust. Naowe – Teie kinnisvarahalduse usaldusväärne partner.


Pakume täislahendust

Pakume kinnisvarahalduse täislahendusi. Klient saab valida endale mugavad võimalused ning paneb ise endale sobiva teenuse kokku.

Oleme operatiivsed

Tegutseme operatiivselt ja oleme 24/7 oma klientidele olemas. Usume, et ükski probleem pole lahendamatu. Kõik on tehtav ning igale küsimusele on vastus

Vara väärtuse kasv

Keskendume kinnisvara väärtuse tõusule ajas ning panustame igapäevaselt Sinu vara väärtuse kasvule. Oleme tõeline partner kinnisvaras.