Üürikinnisvara omamine nõuab omanikult paratamatult kohest ajalist panust, sest algul tuleb täita tühi üürikorter.

Suurimaks panuseks on ajaline kulu – tuleb kohtuda potentsiaalsete huvilistega ning neile korterit tutvustada ja valida kõikide huviliste seast välja parim võimalik üürnik oma korterile. Lisaks tuleb teha üürnikule korralik taustakontroll ning vormistada üürileping.

Mõningates olukordades usaldatakse korteri üürile andmine maakleritele, kes annavad korteri üürile koos maakleritasuga. See omakorda pikendab oluliselt üürniku leidmist, sest inimesed ei taha maakleritele tasu maksta ja nii võib väga hea üürnik käest libiseda. Tihti on maakleritel eesmärk oma vahendustasu kiirelt kätte saada ja ei arvestata korteriomaniku soovidega täielikult. Juhtub ka olukordi, kus korterit antakse üürile maakleritasu tõttu kauem kui paar nädalat.

Naowes lahendame need küsimused koheselt. Korterit näitame igale potentsiaalsele huvilisele ja teeme läbi põhjaliku taustakontrolli. Omame pikka eelnevat kogemust väga hea üürniku valimisel. Kasutame korralikku juristidega välja töötatud üürilepingu põhja, mis kaitseb omanikku kõikide võimalike juhtumite eest.

Kõik korterid anname välja ilma maakleritasuta. Seetõttu leiame uue üürniku kuni kahe nädala jooksul ja korteri vakantsus on minimaalne. Meie huvi on leida parim võimalik üürnik kelle küsimustega edaspidi igapäevaselt edasi tegeleda. Arvestame alati omaniku soovidega.

Tihti kurdavad korteriomanikud, et suurimateks peavaludeks on üürimaksete igakuine jälgimine, maksmisega hilinenutele helistamine, erakorraliste remonttööde korraldamine ja muud jooksvad küsimused, mis üürnikel tihti tekivad.

Naowes jälgime Sinu eest igakuiselt üüri -ja kommunaalide laekumisi. Suhtleme võlglastega ja tuletame hilinejatele igapäevaselt meelde üüri maksmist. Usume, et soovid oma vaba aja veeta meelepärasemaid tegevusi tehes, kui üürnikutele helistades ja neile e-kirju saates. Soovi korral saadame sulle igakuiselt laekumiste kokkuvõtte.

Meil on olemas kõikidelt tegevusaladelt koostööpartnerid, kellega lahendame kõik erakorralised ja planeeritud remonttööde küsimused. Meie eesmärk on pakkuda Sulle rahu ja kindlust, et vajalikud tööd saavad tehtud kvaliteetset ja efektiivselt.

Oleme täheldanud, et osad meie kliendid on viidanud üürikinnisvaras puuküürnike tekkimise hirmule üürikorteris. Pakume soovi korral Sulle üürikindlustust ja oskame puuküürnikega läbi rääkides leida alati kõikidele osapooltele sobiva lahenduse. Nii hoiame ära kuhjuvaid võlgasid ja leiame uue üürniku kiirelt. Lähtume Naowes oma missioonist pakkuda klientidele parimat võimalikku haldusteenust. Haldustasu suuruseks on 4% igakuisest üürimaksest, millele täiendavaid kulusid ei lisandu.

Kui soovid usaldada oma üüriportfelli meile, võta meiega palun ühendust: info@naowe.ee. Oleme Sinu kindlad partnerid kinnisvaras.

Categories:

Tags:

No responses yet

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Värsked kommentaarid