Ärikinnisvara haldus

Ärikinnisvara halduse puhul algab kõik objektist. Ärikinnisvara objektid on väga erinevad nii suuruselt kui ka sisult. Naowe-s lähtume halduses objektipõhiselt.

Pakume oma klientidele täislahendusi, mis tähendab, et iga klient saab endale sobiva teenuse ja hinna ise kokku panna. Oluline on tagada vara väärtuse tõus ning aktiivselt juhitud portfelliga on see alati võimalik. 

Mõtleme kaasa objektide remonttööde, hoolduse kui ka ümberehitamisel ning uue üürniku leidmisel. Teeme aktiivselt koostööd teiste partneritega, et tagada parim võimalik lahendus kliendile.

Pakume oma klientidele soovi korral üürigarantiisid ja pidevalt kättesaadavat haldurit, kes vastab kõnedele ööpäevaringselt. Tänu meie partneritele suudame lahendada erinevaid olukordi operatiivselt ja edukalt.

Halduse puhul on oluline tagada objekti igapäevane toimimine, mis eeldab tehnosüsteemide korrasolekut ning nende auditit. Korras ärimajas on rentnikel mugav töötada ning omanike rahavooga ei teki seetõttu takistusi. Koostöös oma partneritega tagame ka hoone sise- ja välishoolduse. Naowe haldusteenus võimaldab omanikel passiivselt osaleda ärikinnisvara tegevuses, kandes kõik jooksvad küsimused ise. 

Ärikinnisvara haldus ja selle teenuse osad, sõltuvad kliendi soovist. Haldustasu kokkuleppel.

Meie tegevused:

1) Igakuine üüri- ja kommunaalmaksete laekumise kontroll

2) Üürnikute jooksvate küsimuste lahendamine

3) Üüripinna vabanemisel uue üünnriku leidmine

4) Üürilepingute ja aktide koostamine ning säilitamine

6) Äripinna remondi ja hooldustööde korraldamine


Tekkis huvi? Võta meiega ühendust kasutades allolevat vormi:

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Scroll to Top