Korteriühistu haldus

Korteriühistu haldus on vajalik majatoimimiseks ning selle jätkusuutlikuseks. Hästi hallatud maja kestab kauem ning on ka majaelanikele mitmete kasuteguritega.

Läbi halduse on võimalik ette planeerida remonttöid, et vältida võimalike avariide teket tulevikus. Lisaks on aktiivselt hallatud majal olemas remondifond ja kiiresti reageeriv majahaldur, kes suudab kiirelt lahendada tekkinud probleeme.

Aktiivne majahaldus vähendab majaelanike kommunaalkulusid. Planeerides ette remonttöid, otsides võimalusi parima maja toimiseks ning suheldes majaelanikega, on võimalik vähendada maja püsikulusid nii olevikus, kuid ka tulevikus.

Naowe eesmärk on vara väärtuse kasv ajas.

Hea maja toimimise tagab korras raamatupidamine. Raamatupidamine ei ole pelgalt arvete väljastamine, vaid näitude õigeaegne kogumine koos arvestusega. Lisaks võimaldab korras raamatupidamine luua arusaame kõigil majaelanikel maja hetkeseisust ning võimaldab planeerida tulevikku.

Naowe-s usume, et aktiivne suhtlus majaelanikega on hea halduse nurgakiviks. Majaelanikud teavad oma majast alati kõige rohkem ning oskavad probleemidele viidata koheselt. Luues diskussiooni majaelanike vahel, on võimalik luua ühine arusaam ja eesmärk, kuhu majana koos on võimalik liikuda. Aktiivne majahaldur on partner majaelanikele ning tagab vara väärtuse kasvu.

Naowe haldab mis tahes suuruses maju Tallinnas ja Harjumaal. Kui tunned, et tahad endale aktiivset partnerit kinnisvaras, võta meiega ühendust. Oleme nõus kokku panema vastavalt vajadustele kujuneva teenuse, mis rahuldab majaelanikke. Kui soovid meid kaasata ka mõnes kitsamas teemas, oleme kokkulepetele avatud.

Korteriühistu ja sellele pakutavad võimalused. Haldustasu sõltub objektist.

Meie tegevused:

1) Igal majal on majahaldur

2) Tekkinud küsimuste operatiivne lahendamine

3) 24/7 avariiteenused

4) Majandustegevuse aastakava koostamine

5) Raamatupidamise korraldamine

6) Lepingute koostamine ja ühistu asjaajamine

7) Näitude kogumine, edastamine ja juhtimine

8) Remondtööde korraldamine, tööde teostajate leidmine

9) Sise- ja välikoristuse korraldamine


Tekkis huvi? Võta meiega ühendust kasutades allolevat vormi:

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Scroll to Top